Të gjitha kategoritë
EN

Rreth nesh

home>Rreth nesh

Kush jemi ne

iTec-bond ndodhet në qytetin Taizhou, provincën Zhejiang, me një zyrë shitjesh të ngritur në Shanghai.
Si prodhues profesional i paneleve të përbërë nga alumini, ne zbatojmë plotësisht sistemin e menaxhimit të cilësisë ISO9001, kombinojmë përvojën e pasur të menaxhimit të prodhimit dhe pajisjet e avancuara të prodhimit, për të garantuar produkte të kualifikuara të qëndrueshme dhe shpërndarjen në kohë.  

Mirë se vini të na vizitoni, do të na gjeni një partner të besueshëm!


QQ 图片 20220325162441

QQ 图片 20220325162456


QQ 图片 20220325162501

QQ 图片 20220325162513


Ekspozita jonë

iTec-bond ndoqi ekspozitat në të gjithë botën në vitet e kaluara.
si FESPA në Gjermani, SGI në Dubai, ISA në SHBA, APPP EXPO dhe SIGN CHINA në Shanghai.
takuam shumë miq të rinj. Çdo përvojë me iTec-bond na sjell të dyve vlera të jashtëzakonshme më shumë se vetë biznesi.
Besojmë se do të takohemi sërish pasi të kalojmë COVID-19.
SHIHEMI SE SHPEJTI ... ...


IMG_2192

IMG_2379 (20190510-155032)


IMG_3278
IMG_8366 (20220131-040929)

Kategoritë e nxehta