Të gjitha kategoritë
EN

Paneli i përbërë prej alumini i papërshkueshëm nga zjarri

home>Produkte>Paneli i përbërë prej alumini i papërshkueshëm nga zjarri

微信图片_202202281121477(1)(4)
微信图片_202202281121478(1)(4)
微信图片_202202281121476(1)(4)
微信图片_202202281121477(1)(4)
微信图片_202202281121478(1)(4)
微信图片_202202281121476(1)(4)

Panele e përbërë nga plastika prej alumini për veshjen e murit të jashtëm kundër zjarrit


1. Pesha e lehtë por ngurtësi e fortë.

2.Water-proof,Fire resistance, Sound insulation

3. Sheshtësi dhe formueshmëri e shkëlqyer.

4.Easy fabrication and installation.

5.Easy to make various shapes,

6. Kosto e ulët për mirëmbajtje dhe e lehtë për t'u pastruar.

Përshkrim

Madhësitë e produktit:

Emër

Paneli i përbërë nga alumini/ Paneli ACP

Trashësia e panelit

3mm, 4mm, 6mm

Trashësia e aluminit

0.5mm,0.4mm,0.3mm,0.21mm,0.18mm,0.15mm,0.12mm ect.

0.12mm, 0.1mm, 0.06mm

Gjerësi

1220 mm (i rregullt), 1250 mm, 1500 mm, 1570 mm etj.

Gjatësi

2440 mm (i rregullt), 3050 mm, 3200 mm maksimumi 6000 mm

Madhësia standarde

1220(Gjerësia)x2440(Gjatësia)x3mm(Trashësia);

1500(Gjerësia)x3000(Gjatësia)x3mm(Trashësia);

1250(Gjerësia)x2440(Gjatësia)x4mm(Trashësia);

1500(Gjerësia)x3000(Gjatësia)x4mm(Trashësia);

Finish Sipërfaqja

Pasqyrë, e veshur me PE, e veshur me PVDF, Printime

Bërthamë

Plastikë polietileni jo toksike dhe me densitet të ulët (LDPE).

Colors

Ngjyrat RAL

Product Display:

未 标题 -3
未 标题 -4
未 标题 -1
未 标题 -2

Objektet e fabrikës: 

微 信 图片 _20220223165450
微 信 图片 _202202231654501
微 信 图片 _202203071613043
微 信 图片 _2022022811214821
微 信 图片 _2022022811214822
未 标题 -1

Përbërje kimike %

Inter.
     shenjë

Shënimi DIN

Si

Fe

Cu

Mn

Mg

Cr

Zn

Ti

Zr

V

B

tjetër

Total

1100
     1145

Al 99 Cu

+FE
nbsp; 0.95
+FE
0.55

+SI
0.95
+SI
0.55

0.15
0.20

0.05

 
0.05

0.05

0.05

0.10

0.05

0.03

 

0.05

 

0.05
0.03

0.15

1200
1230
; 1350

Tek 99-të

+FE
1.00
+FE
0.70

0.10

+SI
1.00
+SI
0.70

0.40

 
     0.05
      
     0.10
      
     0.05

 
     0.05
      
     0.05
      
     0.01

0.05
      
      

0.01

 
     0.10
      
     0.10
      
     0.05

 
     0.05
      
     0.03
     +V
     0.02

 

 
      
      
     0.05
     +TI
     0.02

 
      
      
      
      
     0.05

 
     0.05
      
     0.03
      
     0.03

 
     0.15
      
      
      
     0.10

3003

Al Mn Cu

 0.60

0.70

0.05
      0.20

1.00
     1.50

 

 

0.10

 

 

 

 

0.05

 
     0.15

3004

Al Mn 1 mg

0.30

0.70

0.25

1.00
     0.51

0.80
     1.30

 

0.25

 

 

 

 

0.05

 
     0.15

3005

Al Mn 1 Mg 0.5

0.60

0.70

0.30

1.00
     1.50

0.20
     0.60

0.10

0.25

0.10

 

 

 

0.05

 
     0.15

Aplikacion1) Dekorime të jashtme dhe të brendshme për ndërtesa..

2) Shtesa dekorimi dhe rinovimi për ndërtesat e vjetra.

3) Mure perde, Tavane, banjo, kuzhina dhe ballkone.

4) Pllakat e reklamave/platformat e shfaqjes së tabelave dhe tabelat e shenjave.

5) Dërrasa muri dhe tavane për tunele..

6) Materiale industriale, materiale për automjete dhe varka, dyer.

微 信 图片 _202202281121484
Paketim
微 信 图片 _2022022811214816
微 信 图片 _2022022811214818
未 标题 -2
微 信 图片 _2022022811214815
FAQ

1

A jeni prodhues apo kompani tregtare?

 

te dyja! Si prodhim, ne kemi bazën tonë të prodhimit në Taizhou, provincën Zhejiang. Ndërkohë ne si tregtar do të ndihmonim klientët tanë për blerje me një ndalesë nëse do të ishte nevoja, pasi kemi licencën e eksportit.

2

Cila është MOQ juaj?

 

MOQ është 200 fletë

3

Si mund të marrim mostra?

 

Mostrat falas, por transporti ajror do të tarifohet nëse është e nevojshme.

4

Cili është afati juaj i pagesës?

 

T / T, L / C, Western Union

5A i provoni të gjitha mallrat tuaja para dorëzimit?
Po, ne kemi 100% test gjatë prodhimit dhe 10% inspektim të marrjes së mostrave para dërgesës.
6Cila është koha juaj e duhur për prodhimin në masë?
Normalisht 2-3 javë pune.
7Sa paleta mund të ngarkohen në një enë 20f?
Normalisht 8 paleta (rreth 640 fletë).  
HETIM

Kategoritë e nxehta