Të gjitha kategoritë
EN

Paneli i përbërë prej alumini PE

home>Produkte>Paneli i përbërë prej alumini PE

6
4
2
6
4
2

Paneli i përbërë prej alumini me veshje PE me cilësi të lartë ACP


1. Sheshtësi dhe formueshmëri e shkëlqyer.
2.Uji-rezistente, rezistencë ndaj zjarrit, izolim i zërit
3. Rezistenca ndaj motit dhe Forca e Lartë
4. Plasticiteti i mirë dhe Rezistenca ndaj Ndikimit
5. Shumëllojshmëri sipërfaqesh dhe ngjyrash
6. Pesha e lehtë por ngurtësi e fortë.
7. Kosto e ulët për mirëmbajtje dhe e lehtë për t'u pastruar.
8. Modeli dhe dizajni dekorativ mund të personalizohet

Përshkrim

Madhësitë e produktit:

Emër

Paneli i përbërë nga alumini/ Paneli ACP

Trashësia e panelit

3mm, 4mm, 6mm

Trashësia e aluminit

0.5mm,0.4mm,0.3mm,0.21mm,0.18mm,0.15mm,0.12mm ect.

0.12mm, 0.1mm, 0.06mm

Gjerësi

1220 mm (i rregullt), 1250 mm, 1500 mm, 1570 mm etj.

Gjatësi

2440 mm (i rregullt), 3050 mm, 3200 mm maksimumi 6000 mm

Madhësia standarde

1220(Gjerësia)x2440(Gjatësia)x3mm(Trashësia);

1500(Gjerësia)x3000(Gjatësia)x3mm(Trashësia);

1250(Gjerësia)x2440(Gjatësia)x4mm(Trashësia);

1500(Gjerësia)x3000(Gjatësia)x4mm(Trashësia);

Finish Sipërfaqja

Pasqyrë, e veshur me PE, e veshur me PVDF, Printime

Bërthamë

Plastikë polietileni jo toksike dhe me densitet të ulët (LDPE).

Colors

Ngjyrat RAL

图片 1

Product Display:

信 截图 _20220316120747
微 信 图片 _2022022811214814
未 标题 -2
未 标题 -4

Objektet e fabrikës: 

微 信 图片 _20220223165450
微 信 图片 _202202231654501
微 信 图片 _202203071613043
微 信 图片 _2022022811214821
微 信 图片 _2022022811214822
未 标题 -1
Aplikacion
The material can be sawn, milled, folded and bent using the

standard tools of metal and façade

builders. It can either be riveted or screwed on to the substructure,

or else installed as a suspended cassette.

微 信 图片 _202202281121489
Paketim
微 信 图片 _2022022811214816
微 信 图片 _2022022811214818
未 标题 -2
微 信 图片 _2022022811214815
FAQ

1

A jeni prodhues apo kompani tregtare?

 

te dyja! Si prodhim, ne kemi bazën tonë të prodhimit në Taizhou, provincën Zhejiang. Ndërkohë ne si tregtar do të ndihmonim klientët tanë për blerje me një ndalesë nëse do të ishte nevoja, pasi kemi licencën e eksportit.

2

Cila është MOQ juaj?

 

MOQ është 200 fletë

3

Si mund të marrim mostra?

 

Mostrat falas, por transporti ajror do të tarifohet nëse është e nevojshme.

4

Cili është afati juaj i pagesës?

 

T / T, L / C, Western Union

5A i provoni të gjitha mallrat tuaja para dorëzimit?

Po, ne kemi 100% test gjatë prodhimit dhe 10% inspektim të marrjes së mostrave para dërgesës.
6Cila është koha juaj e duhur për prodhimin në masë?

Normalisht 2-3 javë pune.
7Sa paleta mund të ngarkohen në një enë 20f?

Normalisht 8 paleta (rreth 640 fletë).  
HETIM

Kategoritë e nxehta