Të gjitha kategoritë
EN

Paneli i përbërë prej alumini PVDF

home>Produkte>Paneli i përbërë prej alumini PVDF

7
5
4
7
5
4

Veshje PVDF Panel Kompozit Alumini i pathyeshëm ACP


1.Carry a 20 years warranty
2.Color & gloss retention
3.Chalk resistance
4.Stain resistance & self-cleaning property
5.Chemical corrosion resistance
6. Sheshtësi dhe formueshmëri e shkëlqyer.
7.Uji-rezistente, rezistencë ndaj zjarrit, izolim i zërit
8. Rezistenca ndaj motit dhe Forca e Lartë
9. Plasticiteti i mirë dhe Rezistenca ndaj Ndikimit
10. Shumëllojshmëri sipërfaqesh dhe ngjyrash
11. Pesha e lehtë por ngurtësi e fortë.
12. Kosto e ulët për mirëmbajtje dhe e lehtë për t'u pastruar.
13. Modeli dhe dizajni dekorativ mund të personalizohet

Përshkrim

ÇFARË ËSHTË VESHJE PVDF:
Veshja PVDF është një nga llojet më të zakonshme të veshjeve industriale në përdorim sot. Ky lloj veshjeje krijohet nga polimerizimi i difluoridit të vinilidenit. Është një plastikë e specializuar që i përket familjes së fluoropolimereve dhe përdoret në aplikime që kërkojnë nivele të larta pastërtie dhe forcë, si dhe në ato që kërkojnë rezistencë të shkëlqyer ndaj acideve, tretësve, bazave dhe nxehtësisë. PVDF ka një pikë shkrirjeje mjaft të ulët, e cila mund të jetë gjithashtu e dobishme në disa aplikacione, megjithëse kjo do të thotë që ky material nuk është i përshtatshëm për disa aplikime.
PVDF coatings are sold under several brand names, including Kynar, Hylar, and Solef, and commonly used within the chemical processing industry

Madhësitë e produktit:

Emër

Paneli i përbërë nga alumini/ Paneli ACP

Trashësia e panelit

3mm, 4mm, 6mm

Trashësia e aluminit

0.5mm,0.4mm,0.3mm,0.21mm,0.18mm,0.15mm,0.12mm ect.

0.12mm, 0.1mm, 0.06mm

Gjerësi

1220 mm (i rregullt), 1250 mm, 1500 mm, 1570 mm etj.

Gjatësi

2440 mm (i rregullt), 3050 mm, 3200 mm maksimumi 6000 mm

Madhësia standarde

1220(Gjerësia)x2440(Gjatësia)x3mm(Trashësia);

1500(Gjerësia)x3000(Gjatësia)x3mm(Trashësia);

1250(Gjerësia)x2440(Gjatësia)x4mm(Trashësia);

1500(Gjerësia)x3000(Gjatësia)x4mm(Trashësia);

Finish Sipërfaqja

Pasqyrë, e veshur me PE, e veshur me PVDF, Printime

Bërthamë

Plastikë polietileni jo toksike dhe me densitet të ulët (LDPE).

Colors

Ngjyrat RAL

图片 1

Product Display:

微 信 图片 _2022022811214719
未 标题 -2
微 信 图片 _11202202281121476
未 标题 -1

Ngjyrat opsionale:

图片 1

Objektet e fabrikës: 

微 信 图片 _20220223165450
微 信 图片 _202202231654501
微 信 图片 _202203071613043
微 信 图片 _2022022811214821
微 信 图片 _2022022811214822
未 标题 -1
AplikacionMateriali mund të sharrohet, bluhet, paloset dhe përkulet duke përdorur veglat standarde të ndërtuesve të metaleve dhe fasadave. Mund të lidhet me thumba ose të vidhoset në nënstrukturë, ose mund të instalohet si një kasetë e varur. Të tilla si:

1) Dekorime të jashtme dhe të brendshme për ndërtesa..
2) Shtesa dekorimi dhe rinovimi për ndërtesat e vjetra.
3) Mure perde, Tavane, banjo, kuzhina dhe ballkone.
4) Pllakat e reklamave/platformat e shfaqjes së tabelave dhe tabelat e shenjave.
5) Wallboards and ceilings for tunnels.
微 信 图片 _202202281121489
Paketim
微 信 图片 _2022022811214816
微 信 图片 _2022022811214818
未 标题 -2
微 信 图片 _2022022811214815
FAQ

1

A jeni prodhues apo kompani tregtare?

 

te dyja! Si prodhim, ne kemi bazën tonë të prodhimit në Taizhou, provincën Zhejiang. Ndërkohë ne si tregtar do të ndihmonim klientët tanë për blerje me një ndalesë nëse do të ishte nevoja, pasi kemi licencën e eksportit.

2

Cila është MOQ juaj?

 

MOQ është 200 fletë

3

Si mund të marrim mostra?

 

Mostrat falas, por transporti ajror do të tarifohet nëse është e nevojshme.

4

Cili është afati juaj i pagesës?

 

T / T, L / C, Western Union

5A i provoni të gjitha mallrat tuaja para dorëzimit?

Po, ne kemi 100% test gjatë prodhimit dhe 10% inspektim të marrjes së mostrave para dërgesës.
6Cila është koha juaj e duhur për prodhimin në masë?

Normalisht 2-3 javë pune.
7Sa paleta mund të ngarkohen në një enë 20f?

Normalisht 8 paleta (rreth 640 fletë).  
HETIM

Kategoritë e nxehta