Të gjitha kategoritë
EN

Panel i përbërë nga alumini i sinjalistikës

home>Produkte>Panel i përbërë nga alumini i sinjalistikës

1647851610407010
2
3
7
1647851610407010
2
3
7

Panel kompozit alumini me cilësi të lartë për sinjalistikën


Paneli i përbërë prej alumini me cilësi të lartë për signageItec-bond qëndron për cilësinë e qëndrueshme të ndërtimit dhe standardet e larta krijuese.
rrafshueshmëri e saktë, shumëllojshmëri sipërfaqesh dhe ngjyrash si dhe formueshmëri e shkëlqyer.
Përdoret gjerësisht në reklama, platforma të shfaqjes, tabela, qendra tregtare, etj.
Funksionon mirë me ekran mëndafshi ose printim dixhital, bojë me spërkatje dhe shkop të menjëhershëm. Është e lehtë të fiksohet në të gjitha veshjet, duke përfshirë të gjitha format, këndet, kthesat, rrezen, lakimin, nyjen, lidhjen, etj.

Përshkrim

TDS

Projekt Testimi

Njësi

Test Result

Temperatura e devijimit nën nxehtësi

.C

117

Ngurtësia përkulëse

Kg/mm2

14.0*1.05

Elasticiteti përkulës

Kg/mm2

4055

Forca elastik

MPA

49.6

Forca Flexural

MPA

108

Përhapja e zjarrit

 

Klasa B 1

Zhvillohet tymi

 

≤45

Trashësia e veshjes së mbarimit

um

29

Fortësia e lapsit

H

3H

Rezistenca Ndikimi

Nuk ka çarje pas 60 kg.cm.

Madhësitë e produktit:

Emër

Paneli i përbërë nga alumini/ Paneli ACP

Trashësia e panelit

3mm, 4mm, 6mm

Trashësia e aluminit

0.5mm,0.4mm,0.3mm,0.21mm,0.18mm,0.15mm,0.12mm ect.

0.12mm, 0.1mm, 0.06mm

Gjerësi

1220 mm (i rregullt), 1250 mm, 1500 mm, 1570 mm etj.

Gjatësi

2440 mm (i rregullt), 3050 mm, 3200 mm maksimumi 6000 mm

Madhësia standarde

1220(Gjerësia)x2440(Gjatësia)x3mm(Trashësia);

1500(Gjerësia)x3000(Gjatësia)x3mm(Trashësia);

1250(Gjerësia)x2440(Gjatësia)x4mm(Trashësia);

1500(Gjerësia)x3000(Gjatësia)x4mm(Trashësia);

Finish Sipërfaqja

Pasqyrë, e veshur me PE, e veshur me PVDF, Printime

Bërthamë

Plastikë polietileni jo toksike dhe me densitet të ulët (LDPE).

Colors

Ngjyrat RAL

图片 1

Product Display:

微 信 图片 _202202281121488
微 信 图片 _202202281121475
未 标题 -4
微 信 图片 _2022022811214814

Ngjyrat opsionale:

图片 1

Objektet e fabrikës: 

微 信 图片 _20220223165450
微 信 图片 _202202231654501
微 信 图片 _202203071613043
微 信 图片 _2022022811214821
微 信 图片 _2022022811214822
未 标题 -1
Aplikacion
22 SHENJA 3
33+SHENJA2
Paketim
微 信 图片 _2022022811214816
微 信 图片 _2022022811214818
未 标题 -2
微 信 图片 _2022022811214815
FAQ

1

A jeni prodhues apo kompani tregtare?

 

te dyja! Si prodhim, ne kemi bazën tonë të prodhimit në Taizhou, provincën Zhejiang. Ndërkohë ne si tregtar do të ndihmonim klientët tanë për blerje me një ndalesë nëse do të ishte nevoja, pasi kemi licencën e eksportit.

2

Cila është MOQ juaj?

 

MOQ është 200 fletë

3

Si mund të marrim mostra?

 

Mostrat falas, por transporti ajror do të tarifohet nëse është e nevojshme.

4

Cili është afati juaj i pagesës?

 

T / T, L / C, Western Union

5A i provoni të gjitha mallrat tuaja para dorëzimit?

Po, ne kemi 100% test gjatë prodhimit dhe 10% inspektim të marrjes së mostrave para dërgesës.
6Cila është koha juaj e duhur për prodhimin në masë?

Normalisht 2-3 javë pune.
7Sa paleta mund të ngarkohen në një enë 20f?

Normalisht 8 paleta (rreth 640 fletë).  
HETIM

Kategoritë e nxehta